Fermų įranga

Fermų įranga: kaip išsirinkti tinkamą?

Kiekvienas ūkininkas sutiks, kad tinkamai pasirinkta fermų įranga gali padėti paprasčiau atlikti tam tikrus darbus ir užtikrinti didesnę auginamų gyvulių gerovę. Šiuo metu siūlomos fermų įrangos pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visuomet galėsite pasirinkti tokią, kuri geriausiai pateisintų jūsų poreikius. Taigi, į ką svarbu atkreipti dėmesį, ir kaip pasirinkti tinkamiausią produkciją?

Veterinarinės staklės

Ši fermų įranga padeda paprasčiau atlikti tam tikrus darbus: naudodami veterinarines stakles galėsite kirpti kanopas, imti kraujo mėginius, sėklinti karves, ir t.t. Renkantis tokią produkciją svarbu atsižvelgti į tai, ar yra galimybė reguliuoti staklių aukštį ir plotį, ar staklės atitinka nustatytus ES ir LR teisės aktų reikalavimus, ir t.t. Taip pat galite pasidomėti, kokios yra šios įrangos kainos, ir tikrai rasite tinkamiausią pasirinkimą.

Ventiliacinės sistemos

Tokia fermų įranga padeda palaikyti optimalų drėgmės balansą ir užtikrinti dar didesnę fermose laikomų gyvulių gerovę. Šiuo metu siūlomų ventiliacijos sistemų pasirinkimas yra gana platus, todėl palanku pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra palankiausiai įvertinta, galėsite paiešką šiek tiek susiaurinti. Taip pat atsižvelkite į tai, ar ventiliatoriai yra pakankamai galingi, įvertinkite, kokią pinigų sumą galite skirti tokios produkcijos įsigijimui, o prireikus galite pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie padės išsirinkti tinkamiausias prekes.

Aptvarai ir girdyklos

Tokia fermų įranga taip pat labai svarbi, tad renkantis tinkamiausią reikėtų atsižvelgti, koks tokios įrangos dydis gali būti optimalus, kokiems gyvuliams ji yra pritaikyta, ir t.t. Visada siekiama, kad aptvarai ir girdyklos tarnautų kuo ilgesnį laiką, tad atsižvelkite į tai, iš kokių medžiagų ši produkcija pagaminta, ir taip pat galite atkreipti dėmesį į šios įrangos prekinį ženklą – dažnais atvejais tai turi didelę įtaką produkcijos ilgaamžiškumui.

Kita fermų įranga

Taip pat gali būti pasirenkamos fermoms pritaikytos užuolaidos, specialios guoliaviečių bei takų dangos, ir t.t.  Jei kiltų tam tikrų klausimų, kokia fermų įranga galėtų būti geriausiu pasirinkimu, tiesiog susisiekite su pardavėjais, kurie galės atsakyti į visus jums kylančius klausimus, ir padės paprasčiau išsirinkti tinkamiausią fermų įrangą.