Gardai galvijams

Gardai galvijams: kaip išsirinkti tinkamus?

Gardų pasirinkimas yra gana platus, tačiau labai svarbu tai, kad jie būtų pritaikyti jūsų laikomiems galvijams. Renkantis tinkamiausius visada svarbu atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, ir tai galės padėti paprasčiau apsispręsti, kokie gardai galvijams galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Pasirūpinkite saugumu

Gyvulių gerovė turėtų būti svarbiausiu kriterijumi, kada ieškoma auginamiems galvijams labiausiai tinkančių gardų. Būtina pasirūpinti, kad gyvuliai garde jaustųsi patogiai, o įvairūs gardo elementai neleistų galvijams susižeisti. Garduose neretai nusprendžiama įrengti ir lankus ar šėrimo atitvarus, nes tokiu atveju gyvuliai nesistumdys, kai bandys prieiti prie maisto, ir kiekvienas jų turės savo vietą.

Įvertinkite reikalingą gardo dydį

Gardai galvijams dažnai pasirenkami pagal laikomų gyvulių skaičių, nes tai padeda paprasčiau apskaičiuoti reikalingą gardų dydį. Prekyboje šuo metu yra siūloma rinktis labai įvairių matmenų gardus: gali skirtis jų ilgis, plotis bei forma, todėl  įvertinkite, kuris siūlomų sprendimų labiausiai tiktų jūsų auginamiems gyvuliams.

Gardo mobilumas

Šiltuoju metų laiku gana dažnai nusprendžiama gardus įrengti lauke, ir tokiais atvejais yra svarbu tai, kad gardai galvijams būtų mobilūs, ir lengvai perkeliami į kitą vietą.

Gardų ilgaamžiškumas

Renkantis tokią produkciją visada norima, kad ji tarnautų kuo ilgesnį laiką, tad palanku atsižvelgti į tai, iš ko yra pagaminti gardai galvijams. Kuo tvirtesnės bus gamyboje naudojamos medžiagos, tuo ilgesnį laiką neteks rūpintis naujų gardų įsigijimu.

Gardų kaina

Galvijų gardų kaina gali varijuoti, tad visada palanku pasidomėti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai. Paprasčiausias būdas tą padaryti – tiesiog naršant internetinėje erdvėje, nes informacija apie nustatytus įkainius nereti yra pateikiama internetinėse pardavėjų svetainėse

Gardai galvijams pagal individualų užsakymą

Tokia produkcija gali būti gaminama pagal individualius kliento poreikius. Natūralu, kad ūkininkų reikalavimai gardams gali labai skirtis, tad palanku ieškoti tokių kompanijų, kurios galėtų pasiūlyti tokią galimybę.

Gardai galvijams gali būti tikrai labai įvairūs, tad susisiekite su pardavėjais ar gardus gaminančiais specialistais, ir jie jums tikrai galės padėti pasirinkti tinkamiausią produkciją.