Skreperis

Koks skreperis gali būti geriausiu pasirinkimu?

Mėšlo skreperis – tai tokia mėšlo šalinimo įranga, kuri padeda kur kas paprasčiau palaikyti švarą fermose. Šios įrangos pasirinkimas šiuo metu tikrai nėra siauras, tad visuomet galima pasirinkti tokią, kuri galėtų geriausiai pateisinti poreikius. Taigi, į ką atsižvelgti ieškant tinkamiausios įrangos?

Trosiniai skreperiai – patys populiariausi

Trosinis skreperis vienu metu gali valyti iki keturių takų, o tai gali užtikrinti greitą tvarto išvalymą. Trosiniai skreperiai yra gana lengvai montuojami, montavimo darbus galima atlikti ir naujuose, ir jau naudojamuose tvartuose. Taip pat juos galima montuoti ne tik patalpų viduje, bet taip pat ir lauke, be to, trosinius skreperius yra labai patogu naudoti.

Kriterijai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį

Renkantis tinkamiausią skreperį visada palanku atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų, kurie tikrai padės pasirinkti tinkamiausią mėšlo šalinimo įrangą. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

  • Įsitikinkite, kad skreperis gali būti montuojamas jau naudojamuose tvartuose. Mėšlo šalinimo įranga gali būti pritaikyta tik naujai statomiems ar rekonstruojamiems tvartams, tad tuomet, jei tvartas jau yra naudojamas, jame gali būti pritaikomi tikrai ne visi skreperiai;
  • Pasidomėkite, kokio ilgio takams yra pritaikyta mėšlo šalinimo įranga. Tai ypatingai aktualu tada, kai tvartas yra gana didelis – jei bus pasirenkamas tinkamas skreperis, mėšlo šalinimo darbai bus atliekami kur kas greičiau;
  • Įvertinkite, ar skreperis veikia pakankamai tyliai ir netrikdo gyvulių. Jei mėšlo šalinimo įranga bus pernelyg triukšminga, tokiu atveju tai gali gąsdinti auginamus gyvulius;
  • Dar vienas svarbus kriterijus – tai skreperio darbo efektyvumas, todėl renkantis tinkamiausią vertėtų tuo pasidomėti;
  • Kai kurie skreperiai gali būti naudojami ne tik fermų viduje, bet taip pat ir lauke, tad tuo atveju, jei tai jums yra aktualu, ieškokite universalesnės įrangos.

Kartais išsirinkti tinkamiausią įrangą yra ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad tuomet, jei būtų sunku apsispręsti, galite tiesiog pasikonsultuoti su pardavėjais – jie galės atsakyti į įvairius jums kylančius klausimus, ir padės paprasčiau apsispręsti, koks skreperis galėtų būti palankiausiu pasirinkimu.