Mėšlo šalinimo įranga

Mėšlo šalinimo įranga: kokią pasirinkti?

Kiekvieno fermerio užduotis – pasirūpinti tinkamu sukaupto mėšlo šalinimu, nes tik tokiu atveju galima išsaugoti švarią ir nekenksmingą aplinką. Mėšlo šalinimo įranga visada gali padėti kur kas paprasčiau atlikti reikalingus darbus, tačiau dažnu klausimu tampa tai, kokios mėšlo šalinimo sistemos galėtų geriausiai pasiteisinti. Taigi, iš ko galima rinktis?

Hidraulinė mėšlo šalinimo sistema

Tokia mėšlo šalinimo įranga dažniausiai naudojama fermose, kuriose gyvuliai laikomi palaidi, arba tuose ūkiuose, kurių praėjimo takai yra atviri. Renkantis tokią mėšlo šalinimo įrangą vertėtų atsižvelgti į tai, koks yra įrenginio plotis (jis gali būti iki 4,4 m), kiek valymo įrenginių galima paleisti vienu metu, ir koks yra sistemos ilgis.

Grandininiai skreperiai

Grandininiai skreperiai pasiteisina dėl to, kad jie suteikia galimybę šalinti mėšlą iš kelių takų. Renkantis tokią mėšlo šalinimo įrangą svarbu atsižvelgti į tai, koks yra skreperio galingumas, taip pat galima pasidomėti, kokių gamintojų siūloma mėšlo šalinimo įranga yra sulaukusi palankiausio įvertinimo, ir tai leis rasti palankiausius pasirinkimus.

Virviniai skreperiai

Virviniai skreperiai – tai tokia mėšlo šalinimo įranga, kuri gali padėti šalinti skystą, pusiau tirštą ir tirštą mėšlą. Renkantis tokią produkciją palanku atsižvelgti į tai, ar sistema yra atspari rūdims, ar ją naudoti yra pakankamai saugu, ir t.t. Dažniausiai virviniai skreperiai yra pritaikyti valyti negrotuotą dangą, tačiau prekyboje tikrai galėsite rasti įvairių pasirinkimų.

Mėšlo separatoriai

Tokia mėšlo šalinimo įranga yra pritaikyta mechaniškai atskirti kietų ir skystų dalelių mėšlo frakcijas. Jei nuspręsite pasirinkti tokią produkciją, įvertinkite, ar separavimo sparta yra pakankamai aukšta, pasidomėkite, ar įranga yra pritaikyta separuoti visų galvijų mėšlą, ir t.t.

Kita mėšlo šalinimo įranga

Taip pat gali būti pasirenkami ir kiti mėšlo šalinimo įrenginiai: mėšlo maišyklės, srutovežiai, mėšlo kratytuvai, ir t.t. Ieškodami tinkamiausios produkcijos atsižvelkite į tai, kokie yra svarbiausi įrangos techniniai duomenys, ir tai tikrai padės paprasčiau apsispręsti.

Tuo atveju, jei kiltų tam tikrų klausimų, ir išsirinkti tinkamiausią mėšlo šalinimo įrangą būtų pernelyg sudėtinga, tiesiog galite kreiptis į pardavėjus, kurie padės rasti tinkamiausius pasirinkimus.