Pripučiamos

POLYMAT G3 yra Kanados gamintojo “Ventec” naujausia pripučiamų užuolaidų versija . Ši įmonė  daugiau kaip 10 metų nuolat tobulina pripučiamų užuolaidų konstrukciją ir įrengė jų daugiau nei tūkstantį  visoje Šiaurės Amerikoje . Didžiuodamasi pristato POLYMAT G3 versiją .

POLYMAT G3 versia turi daug unikalių savybių ir novatorišką dizainą, kuris išskiria jas ne tik iš kitų pripučiamų užuolaidų , bet ir visų natūralaus vėdinimo sistemų . Skirtingai nei kitų oro užuolaidų sistemų šis naujausias dizainas nereikalauja lovio . Kuriame susikaupusios vandenyje įmirkusios šiukšlės , rudys trumpina membranos tarnavimo laiką . Patentuota, suvirinta iš keturių pusių, kvadratinė vienaląstė membrana yra tvirtesnė ir turi didesnę izoliacijos vertę nei standartinė apvalių vienaląsčių maišų membrana .

Šios versijos užuolaidų privaluymai :

Patentuota kvadratinio dizaino membrana . Jos virinamos keturiuose kampuose , kitaip nei apvalaus dizaino membranos (kurios virinamos tik dviejose vietose) .

– Labai tvirta , UV spinduliams atspari membrana .

– Izoliuoja ir užsandarina fermą , praleisdamos naturalią šviesą .

–  Tvirto plastiko atramų  be palaikymo lovelių sistema pašalina šilumos praradimo tiltus .

Tyrimai parodė, kad natūrali šviesa padidina produktyvumą ir gyvulininkystės komfortą . Žiemą pilnai pripustos užuolaidos užsandarina ir izoliuoja fermą nuo išorės veiksnių.