Melžimo robotas „RDS Future Line L-130“

RDS Futureline MAX – Ateitis prasideda dabar.

Didžiausia rinkoje ir pati lanksčiausia sistema, kur 1 + 1 = 4

Su RDS futureline gausite sistemą, kuri atitinka jūsų bandos dydį, ar turite 60,90, 300 ar daugiau karvių. Gera investicija bandos dydžiui 75 iki 100 karvių – tik vienas robotas su dvejomis melžimo vietomis sumažina eksploatacines išlaidas.

Didžiausias rinkoje, tačiau mažiausias išteklių vartojimas.

Jei norite taupyti elektros energija ir vandenį, nes šie ištekliai reikalauja nemažai išlaidų, tai RDS futureline yra akivaizdus sprendimas jums.

Labai patogi valdymo sistema.

Valdymo sistema yra visiškai integruota į valdymo ir stebėjimo programą, kuri yra išskirtinai ūkininkui patogi. Pilnas gyvūnų bandos valdymas vienoje sistemoje, suteikia galimybę rinkti duomenis apie atskirą karvę. Programos finansinis modulis jums suteikia finansinę apžvalgą kiekvienos atskiros karvės. Programos ataskaita  suteikia galimybę planuoti pieno gamyba į ateiti, siekiant užtikrinti ekonomiškai optimaliausią variantą. Taip pat visą informacija galima stebėti išmaniajame telefone.

Geriausia apsauga nuo infekcijų.

Unikali SDS sistema (garų dezinfekavimo sistema) minimalizuoja rizika plintančios infekcijos tarp individualios karvės. Prieš melžimą, spenelių puodelis nusivalo tam tikrais skysčiais, todėl sumažėja tešmens infekcijos galimybės.